Ο συνδυασμός «Αμάρι Νέα Πορεία» του Παντελή Μουρτζανού




Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοιmourtzanos

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΥΡΗΤΩΝ

1)ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ Χαρίλαος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
2)ΒΑΣΙΛΑΚΗ – ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ Στυλιανή του Αλεξάνδρου (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
3)ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ Ιωάννης του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
4)ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
5)ΚΛΑΔΟΣ Βασίλειος του Εμμανουήλ (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
6)ΚΡΥΟΒΡΥΣΑΝΑΚΗΣ Μιχαήλ του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
7)ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
8)ΜΑΡΑΚΗ – ΛΙΟΔΑΚΗ Αφροδίτη του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
9)ΜΟΥΡΤΖΑΝΟΣ Γεώργιος του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
10)ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ Νικόλαος του Περικλή ( Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
11)ΠΑΡΑΔΕΙΣΑΝΟΣ Αδάμ του Ιωάννη(Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
12)ΣΤΑΘΩΡΑΚΗΣ Γεώργιος του Εμμανουήλ (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
13)ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Γεώργιος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
14)ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ Μαρία συζ. Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
15)ΤΖΩΡΤΖΑΚΗ Ελευθερία συζ. Εμμανουήλ (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
16)ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Σταύρου (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)
17)ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Κουρητών)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΥΒΡΙΤΟΥ

1)ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗ Νίκη του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
2)ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Αδάμ (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
3)ΓΕΝΕΡΑΛΗΣ Ιωάννης του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
4)ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ Ιωάννης του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
5)ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ Νικόλαος του Στυλιανού (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
6)ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ Φραγκιάς του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
7)ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
8)ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
9)ΚΑΛΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Εμμανουήλ του Αντωνίου (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
10)ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗΣ Γεώργιος του Γρηγορίου (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
11)ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Γεώργιος του Ανδρέα (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
12)ΚΟΚΚΙΝΟΣ Νικόλαος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
13)ΜΟΣΧΟΝΑΣ Γαλάτιος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
14)ΣΑΒΒΑΚΗ- ΠΕΡΝΙΕΝΤΑΚΗ Ελευθερία συζ. Παύλου (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
15)ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
16)ΤΡΙΠΟΔΙΑΝΟΣ Γεώργιος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
17)ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Μενέλαος του Σταμάτη (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)
18)ΧΑΙΡΕΤΗ Ελένη του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Συβρίτου)

Υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΖΕΚΑΚΗ – ΝΤΟΥΡΑΚΗ Μαρία του Ιωάννη (Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝOY ΑΜΑΡΙΟΥ

1)ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Νικόλαος του Ηλία (Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννη)
2)ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ζαχαρίας του Μύρωνος (Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννη)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΡΙΟΥ

1)ΜΠΟΥΤΖΟΥΚΑΣ Γεώργιος του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα Αμαρίου)
2)ΝΟΥΚΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Μύρωνος (Τοπική Κοινότητα Αμαρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΜΕΡΟΥΣ

1)ΚΑΠΑΡΟΣ Αντώνιος του Παναγιώτη (Τοπική Κοινότητα Άνω Μέρους)
2)ΜΠΟΥΤΖΟΥΚΑΣ Βασίλειος του Γεωργίου (Τοπική Κοινότητα Άνω Μέρους)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΔΟΥΛΟΥ

1)ΒΟΛΑΝΑΚΗΣ Σταύρος του Κλεάνθη (Τοπική Κοινότητα Αποδούλου)
2)ΛΙΤΙΝΑΣ Ελευθέριος του Αριστείδη (Τοπική Κοινότητα Αποδούλου)
3)ΜΠΕΡΚΟΥΤΑΚΗΣ Μιχαήλ του Γεωργίου (Τοπική Κοινότητα Αποδούλου)
4)ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ Χρυσούλα του Κριτόλαου (Τοπική Κοινότητα Αποδούλου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

1)ΓΑΒΡΑΣ Ιωάννης του Εμμανουήλ (Τοπική Κοινότητα Αποστόλων)
2)ΛΑΓΟΥΒΑΡΔΟΣ Μάρκος του Ιωάννη (Τοπική Κοινότητα Αποστόλων)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΙΣΤΑΓΗΣ

1)ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ Γεώργιος του Βασιλείου (Τοπική Κοινότητα Βισταγής)
2)ΠΑΤΕΡΟΣ Δημήτριος του Γεωργίου (Τοπική Κοινότητα Βισταγής)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΩΛΕΩΝΩΝ

1)ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ-ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Ασημένια του Δημητρίου (Τοπική Κοινότητα Βολεώνων)
2)ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γεώργιος του Αντωνίου (Τοπική Κοινότητα Βολεώνων)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΥΣΣΩΝ

1)ΜΟΝΑΧΟΓΙΟΣ Γεώργιος του Σωτηρίου (Τοπική Κοινότητα Βρυσσών)
2)ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ Σταύρος του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα Βρυσσών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΙΖΑΡΙΟΥ

1)ΚΟΥΦΑΚΗΣ Σπυρίδων του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα Βυζαρίου)
2)ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Επιμενίδης του Μιχαήλ (Τοπική Κοινότητα Βυζαρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ

1)ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ Αντώνιος του Κωνσταντίνου (Τοπική Κοινότητα Γερακαρίου)
2)ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ευάγγελος του Δημητρίου (Τοπική Κοινότητα Γερακαρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΝΩΝ

1)ΚΟΥΚΛΙΝΟΥ Μαρία του Ανδρέα (Τοπική Κοινότητα Ελενών)
2)ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Γεώργιος του Αντωνίου (Τοπική Κοινότητα Ελενών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΡΟΝΟΥ

1)ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ Χαράλαμπος του Περικλή (Τοπική Κοινότητα Θρόνου)
2)ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Ευστρατίου (Τοπική Κοινότητα Θρόνου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ

1)ΛΕΝΤΖΑΚΗ – ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ Γαρυφαλιά του Αντωνίου (Τοπική Κοινότητα Καλογέρου)
2)ΤΡΙΠΟΔΙΑΝΟΣ Χρήστος του Ελευθερίου (Τοπική Κοινότητα Καλογέρου)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΡΟΥΤΩΝ

1)ΚΑΠΕΛΩΝΗΣ Νικόλαος του Εμμανουήλ (Τοπική Κοινότητα Κουρουτών)
2)ΚΛΗΜΑΘΙΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Αντωνίου (Τοπική Κοινότητα Κουρουτών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΜΠΙΩΤΩΝ

1) ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ-ΠΑΤΕΡΑΚΗ Μαγδαληνή του Ιωάννη (Τοπική Κοινότητα Λαμπιωτών)

2)ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Μιχαήλ του Ευαγγέλου – Στυλιανού (Τοπική Κοινότητα Λαμπιωτών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΧΡΙΑΣ

1)ΚΡΥΟΒΡΥΣΑΝΑΚΗΣ Πέτρος του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα Λοχριάς)
2)ΧΑΤΖΑΚΗΣ Μιχαήλ του Αριστείδη (Τοπική Κοινότητα Λοχριάς)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΡΩΝΑ

1)ΑΔΡΑΜΗΣ Γεώργιος του Στυλιανού (Τοπική Κοινότητα Μέρωνα)
2)ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ Εμμανουήλ του Αριστοτέλη (Τοπική Κοινότητα Μέρωνα)
3)ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ-ΛΙΟΥΔΑΚΗ Καδιανή του Μιχαήλ (Τοπική Κοινότητα Μέρωνα)
4)ΤΖΑΓΚΑΡΟΥΛΗΣ – ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ Νικόλαος του Ιωσήφ (Τοπική Κοινότητα Μέρωνα)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

1)ΚΑΜΗΛΑΚΗΣ Νεκτάριος του Χαράλαμπου (Τοπική Κοινότητα Μοναστηρακίου)
2)ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ Γεώργιος του Κωνσταντίνου (Τοπική Κοινότητα Μοναστηρακίου)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΘΑΥΡΕΩΣ

1)ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ-ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ Γεωργία του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα Νιθάρευως)
2)ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Νικόλαος του Μανούσου (Τοπική Κοινότητα Νιθαύρεως)
3)ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ Δράκος του Παναγιώτη (Τοπική Κοινότητα Νιθαύρεως)
4)ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ – ΡΟΥΣΑΚΗ Γαρεφαλίτσα του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα Νιθαύρεως)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΗΣ

1)ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ Αλέξανδρος του Εμμανουήλ (Τοπική Κοινότητα Παντανάσσηςς)
2)ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ Νικόλαος του Εμμανουήλ (Τοπική Κοινότητα Παντανάσσηςς)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΣΟΥ

1)ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ Βασίλειος του Βασιλείου (Τοπική Κοινότητα Πατσού)
2)ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ Φραγκίσκος του Ευθυμίου (Τοπική Κοινότητα Πατσού)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙΟΥ

1)ΒΑΡΟΥΧΑΣ Εμμανουήλ του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα Πετροχωρίου)
2)ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Νικολάου (Τοπική Κοινότητα Πετροχωρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ

1)ΛΙΤΙΝΑΣ Εμμανουήλ του Ζαχαρία (Τοπική Κοινότητα Πλατανίων)
2)ΛΙΤΙΝΑΣ Χαράλαμπος του Αντωνίου (Τοπική Κοινότητα Πλατανίων)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

1) ΒΡΕΝΤΖΟΥ – ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ Πελαγία του Αλεξάνδρου (Τοπική Κοινότητα Πλατάνου)
2) ΚΟΡΩΝΗΣ Ιωάννης του Κωνσταντίνου (Τοπική Κοινότητα Πλατάνου)
3)ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ – ΚΡΥΟΒΡΥΣΑΝΑΚΗ Νίκη του Κλεάρχου (Τοπική Κοινότητα Πλατάνου)
4)ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου (Τοπική Κοινότητα Πλατάνου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ

1)ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ Φανουρία του Εμμανουήλ (Τοπική Κοινότητα Φουρφουρά)
2)ΜΟΥΡΤΖΑΝΟΣ Μιχαήλ του Χαράλαμπου (Τοπική Κοινότητα Φουρφουρά)
3)ΠΑΝΤΑΛΟΣ Μιχαήλ του Εμμανουήλ (Τοπική Κοινότητα Φουρφουρά)
4)ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ Πολυτίμη – Νεκταρία του Παύλου (Τοπική Κοινότητα Φουρφουρά)