Οι αγώνες του Σαββάτου στα γήπεδα της ΕΠΣΗ




Σημαντικούς αγώνες περιλαμβάνει το πρόγραμμα του Σαββάτου σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΗρακλείου

Αναλυτικά τα παιχνίδια που είναι προγραμματισμένα για σήμερα στις 15:00mpala_0 είναι τα εξής:

Όμιλος Ανόδου
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Π.Ο.Α. – ΠΑΝΟΜ ΠΟΑ Σάββατο 07/03/15 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Νικολακάκης Β., Φερετζάκης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Σιριγωνάκης Νίκος)
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
Όμιλος Παραμονής
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕ – ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. ΕΛΙΑΣ Σάββατο 07/03/15 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Σηφάκης Ζ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ – dp studies – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 07/03/15 15:00
Α2 Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΛΙΝΤΟ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 07/03/15 15:00 Σπινάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Παπαδάκης Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
5. ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 07/03/15 15:00 Κουράκης Ι., Βλάχος Χ., Λαλιώτης Γ.
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
6. ΡΑΥΚΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 07/03/15 15:00 Ζαχαριουδάκης Γ., Βασάκης Γ. Ε., Τοπαλιδης Π.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
7. ΤΥΛΙΣΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΤΥΛΙΣΣΟΥ Σάββατο 07/03/15 15:00 Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Αδαμάκης Α. Θ.
(Παρατηρητής: Αναγνώστου Γιώργος)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΓΑΡΥΠΑ ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 07/03/15 15:00 Δασκαλάκης Ι., Φορτετσανάκης (ΜΑΘ) Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
9. ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 07/03/15 15:00 Περτσελάκης Γ., Κυριακίδης (ΜΑΘ) Ρ., Καμπιτακης (ΜΑΘ) Γ.
10. ΔΩΡΙΕΑΣ – ΒΟΝΗ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Σάββατο 07/03/15 15:00 Γαρεφαλάκης Ν. Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπούρκερ (ΜΑΘ) Ν.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΣΗΜΙ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 07/03/15 15:00 Στεφανίδης Σ., Μοχιανάκης (ΜΑΘ) Α., Δρακάκης Α.
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΟΤΑΜΙΕΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΝΑΘΛ.ΟΜ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 07/03/15 15:00 Σφακιανάκης Δ., Βασσάκης Ι. Ε., Βιτσαξάκης (μαθ) Α.
13. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΡΤΙΡΩΝ – ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 07/03/15 15:00 Συναδινάκης Κ., Παπαδάκης (ΜΑΘ) Γ., Χναράκης (ΜΑΘ) Δ.
14. ΑΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΑΣ ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 2004 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 07/03/15 15:00 Ελευθεράκης Σ., Δρακουλάκης Κ., Πλαίτης (ΜΑΘ) Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)

Επιμέλεια: Στέλιος Χανιωτάκης