Η κλήρωση της δεύτερης περιόδου της Α1 ΕΠΣΗ Championsbet




epsi

Πραγματοποιήθηκε στον πολυχώρο GRAND η κλήρωση της δεύτερης περιόδου της Α1 ΕΠΣΗ Championsbet που ξεκινά το ερχόμενο Σαββατοκύριακο, με το πρόγραμμα στους ομίλους ανόδου και παραμονής να έχει ως εξής:

ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ

Η αρχική βαθμολογίαΟΜΑΔΑ ΒΑΘ.
1.ΠΟΑ 7
2.ΡΟΥΒΑΣ 7
3.ΜΙΝΩΙΚΗ 5
4.ΔΟΞΑ Γ. 4
5.ΑΛΜΥΡΟΣ 1
6.ΑΟΤ 1
7.ΡΩΜΑΝΟΣ 1
8.ΑΣΤΕΡΑΣ 0
9.ΖΑΡΟΣ 0
10.ΠΑΝΟΜ 0

 

Το πρόγραμμα στον όμιλο ανόδου

 

1η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΖΑΡΟΣ
HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ ΠΟΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΡΩΜΑΝΟΣ  
2η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ
ΖΑΡΟΣ ΡΟΥΒΑΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΠΟΑ HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΝΟΜ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗ  
3η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΠΟΑ
HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΖΑΡΟΣ  
4η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ
ΠΟΑ ΡΟΥΒΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ
ΖΑΡΟΣ ΠΑΝΟΜ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΜΙΝΩΙΚΗ  
5η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ ΖΑΡΟΣ
ΠΑΝΟΜ ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΟΑ  

6η Αγωνιστική

Β’  ΓΥΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΡΟΥΒΑΣ
ΖΑΡΟΣ ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ
ΠΟΑ ΠΑΝΟΜ
ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ  
7η Αγωνιστική
Β’  ΓΥΡΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ ΖΑΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΟΑ
ΠΑΝΟΜ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ  
8η Αγωνιστική
Β’  ΓΥΡΟΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΡΟΥΒΑΣ
ΠΟΑ ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΠΑΝΟΜ
ΖΑΡΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ  
9η Αγωνιστική
Β’  ΓΥΡΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ ΠΟΑ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΠΑΝΟΜ ΖΑΡΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ  
10η Αγωνιστική
Β’  ΓΥΡΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ ΡΟΥΒΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΖΑΡΟΣ HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΝΟΜ
ΠΟΑ ΜΙΝΩΙΚΗ  

 

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ

Η αρχική βαθμολογία και σε παρένθεση οι βαθμοί που θα πάρουν οι ομάδες που θα αντιμετωπίζουν τον Πατούχα:

 

ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ.
1.ΟΦΑ 7
3.ΕΓΟΗ 7
2.ΚΟΡΟΙΒΟΣ 5
4.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ 5
5.ΜΟΙΡΕΣ 4 (+6)
6.ΑΣΙΤΕΣ 2 (+6)
7.ΑΕΚ 2 (+6)
8.ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΙΣΣΟΣ 1 (+6)
9.ΑΝΑΛΗΨΗ 0 (+6)
10.ΠΑΤΟΥΧΑΣ

Το πρόγραμμα στον όμιλο παραμονής

 

1η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ ΟΦΑ
ΑΕΚ ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡ.ΑΠΟΛ.
ΜΟΙΡΕΣ ΕΓΟΗ
ΑΝΑΛΗΨΗ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ  
2η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΣΙΤΕΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡ.ΑΠΟΛ. ΑΕΚ
ΕΓΟΗ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΙΡΕΣ
ΟΦΑ ΑΝΑΛΗΨΗ  
3η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡ.ΑΠΟΛ.
ΑΕΚ ΕΓΟΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΟΙΡΕΣ ΟΦΑ
ΑΝΑΛΗΨΗ ΠΑΤΟΥΧΑΣ  
     
4η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ
ΕΓΟΗ ΑΣΙΤΕΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΕΚ
ΟΦΑ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΜΟΙΡΕΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡ.ΑΠΟΛ. ΑΝΑΛΗΨΗ  
5η Αγωνιστική
Α’  ΓΥΡΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΕΚ ΟΦΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΜΟΙΡΕΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡ.ΑΠΟΛ.
ΑΝΑΛΗΨΗ ΕΓΟΗ  

6η Αγωνιστική

Β’  ΓΥΡΟΣ
ΟΦΑ ΑΣΙΤΕΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΕΚ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡ.ΑΠΟΛ. ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ
ΕΓΟΗ ΜΟΙΡΕΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΝΑΛΗΨΗ  
7η Αγωνιστική
Β’  ΓΥΡΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΑΕΚ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡ.ΑΠΟΛ.
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ ΕΓΟΗ
ΜΟΙΡΕΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΝΑΛΗΨΗ ΟΦΑ  
8η Αγωνιστική
Β’  ΓΥΡΟΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡ.ΑΠΟΛ. ΑΣΙΤΕΣ
ΕΓΟΗ ΑΕΚ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ
ΟΦΑ ΜΟΙΡΕΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗ  
9η Αγωνιστική
Β’  ΓΥΡΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ ΕΓΟΗ
ΑΕΚ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ ΟΦΑ
ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΑΝΑΛΗΨΗ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡ.ΑΠΟΛ.  
10η Αγωνιστική
Β’  ΓΥΡΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣΙΤΕΣ
ΟΦΑ ΑΕΚ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡ.ΑΠΟΛ. ΜΟΙΡΕΣ
ΕΓΟΗ ΑΝΑΛΗΨH  

 

 

 

Στέλιος Χανιωτάκης