Σύγχρονα προγράμματα CRM διαχείρισης μεσιτικών γραφείων. Ποια πλεονεκτήματα προσφέρουν στην πώληση των ακινήτων.

Τραγωδία στην Κρήτη: Μια νεκρή, ένας σοβαρά τραυματίας σε νέο τροχαίο

Ενέδρα θανάτου με τραυματία σε χωριό του Δήμου Γόρτυνας – πως συνέβη, τι εξετάζουν οι Aρχές

Eurovision 2024: Εντυπωσίασε η Μαρίνα Σάττι στην πρώτη πρόβα – Δείτε βίντεο

Δολοφονία του αστυνομικού Γιώργου Λυγγερίδη: Εννέα κατηγορούμενοι έχουν προφυλακιστεί – Ένας 22χρονος στους ηθικούς αυτουργούς

Θλίψη στο Ηράκλειο για τον χαμό της Νεκταρίας – Άφησε την τελευταία της πνοή στην άσφαλτο

Ποια είναι τα οφέλη που προσφέρουν τα επίπεδα σανδάλια και τι πρέπει να προσέχετε με τις γυναικείες γόβες.

Θρήνος για την χαμογελαστή Έφη που “έφυγε”

Μεγάλη νίκη του ΑΟΤ στο Μεσσαρίτικο ντέρμπι με τις Μοίρες με 2 – 0

aot moires 011017

Έβγαλε αντίδραση ο ΑΟΤ! Η ομάδα του Τυμπακίου μετά τις δύο ήττες στις δύο πρώτες αγωνιστικές, έβγαλε αντίδραση και πήρε το μεσσαρίτικο ντέρμπι, που επικράτησε με σκορ 2-0 των Μοιρών εντός έδρας, στο πλαίσιο της τρίτης αγωνιστικής της Α1 ΕΠΣΗ.

Το σύνολο του Μιχάλη Κουτεντάκη, με ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο έφτασε στην πρώτο τρίποντο της σεζόν κόντρα σε έναν δύσκολο αντίπαλο, παίρνοντας ταυτόχρονα και.. ψυχολογιά μετά την νίκη αυτή.

Το σκορ άνοιξε στο 30 λεπτό ο Γιάννης Χρηστοδουλάκης, κάνοντας το 1-0 για το Τυμπάκι που ήταν και το σκορ του ημιχρόνοου.

Ο Ποτηράκης είχε καλή ευκαιρία να ισοφαρίσει αλλά δεν είχε αποτέλεσμα.

Στην επαναλήψη οι γηπεδούχοι, σκόραραν και δεύτερη φορά και με τον Χαλκιαδάκη, στο 60ο λεπτό, διαμορφώνοντας το τελικό 2-0, με τον Χαλκιαδάκη να είναι χρυσή αλλαγή του Μιχάλη Κουτεντάκη.

Οι συνθέσεις των ομάδων:

ΑΟΤ: Χαραλαμπάκης, Γιαννακάκης (85′ Σαβοιδάκης), Κουρουθιανάκης, Πολυχρονάκης, Αναγνωστάκης (85′ Κουγιομιτζάκης), Τριάντης, Σκουτέλλης (46′ Χαλκιαδάκης), Κοροέννε, Χριστοδουλάκης Γ. (70′ Μαρακομιχελάκης)

ΜΟΙΡΕΣ: Σωπασής, Ιερωνυμάκης Κ., Κουτσάκης, Καλεμάκης, Ιερωνυμάκης, Κιόρι (85′ Μπιμπάκης), Μόντι, Προβυδάκης (70′ Τσαίνης), Φραγκιαδάκης (68′ Αριστεινίδης), Ποτηράκης, Κεφάκης