Αποτελέσματα – βαθμολογία – επόμενη αγωνιστική στα πρωταθλήματα ΕΠΣΗ




epsi

 

 

 

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ, έχουν ανά κατηγορία ως εξής:

 

Α1 ΕΠΣΗ

όμιλος ανόδου

Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΠΟΑ – ΠΑΝΟΜ
5 – 0
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ
1 – 1
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΖΑΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
2 – 3
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ
1 – 0
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ
1 – 0

Η βαθμολογία:

Θέση     Ομάδα Αγων. Βαθ.
1 ΠΟΑ 6 21
2 ΡΟΥΒΑΣ 6 21
3 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 6 14
4 ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 6 10
5 ΜΙΝΩΙΚΗ 6 9
6 ΡΩΜΑΝΟΣ 6 9
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ 6 7
8 ΖΑΡΟΣ 6 6
9 HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ 6 6
10 ΠΑΝΟΜ 6 5

Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
11 Μαρτίου 2015 15:30
ΡΟΥΒΑΣ – ΖΑΡΟΣ
-:-
11 Μαρτίου 2015 15:30
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
-:-
11 Μαρτίου 2015 15:30
HOUSE LAND ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΟΑ
-:-
11 Μαρτίου 2015 15:30
ΠΑΝΟΜ – ΡΩΜΑΝΟΣ
-:-
11 Μαρτίου 2015 15:30
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
-:-

 

Α1 ΕΠΣΗ

όμιλος παραμονής

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΑΕΚ – ΟΦΑ
2 – 2
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΑΣΙΤΕΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
1 – 2
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
3 – 0
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΜΟΙΡΕΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΗ
0 – 1
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΑΝΑΛΗΨΗ – ΕΓΟΗ
3 – 2

Η βαθμολογία:

Θέση     Ομάδα Αγων. Βαθ.
1 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 5 21
2 ΟΦΑ 5 17
3 ΕΓΟΗ 5 16
4 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΗ 5 15
5 ΜΟΙΡΕΣ 5 12
6 ΑΣΙΤΕΣ 5 11
7 ΑΕΚ 5 8
8 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ 5 8
9 ΑΝΑΛΗΨΗ 5 6
10 ΠΑΤΟΥΧΑΣ 5 -8

Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
14 Μαρτίου 2015 16:00
ΟΦΑ – ΑΣΙΤΕΣ
-:-
14 Μαρτίου 2015 16:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΡΙΣΟΣ
-:-
15 Μαρτίου 2015 16:00
ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΑΕΚ
-:-
15 Μαρτίου 2015 16:00
ΕΓΟΗ – ΜΟΙΡΕΣ
-:-
15 Μαρτίου 2015 16:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΝΑΛΗΨΗ
-:-

 

Α2 ΕΠΣΗ

Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
2 – 2
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΡΑΥΚΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
2 – 2
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1 – 3
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΛΙΝΤΟ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΝΟVA ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΗ
2 – 4
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
0 – 0
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΓΟΡΤΥΣ – ΔΑΦΝΕΣ
2 – 1
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΔΕΜΑΤΙ – ΕΛΠΙΔΕΣ
0 – 1
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΕΡAΥΝΟΣ ΗΡ.
3 – 0

Η βαθμολογία:

Θέση     Ομάδα Αγων. Βαθ.
1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 20 46
2 ΚΕΡAΥΝΟΣ ΗΡ. 20 41
3 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 20 35
4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΝΟVA ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΗ 20 34
5 ΓΟΡΤΥΣ 20 34
6 ΦΑΙΣΤΟΣ 20 34
7 ΡΑΥΚΟΣ 20 33
8 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 20 31
9 ΤΥΛΙΣΟΣ 20 30
10 ΛΙΝΤΟ 20 28
11 ΔΑΦΝΕΣ 20 27
12 ΕΛΠΙΔΕΣ 20 22
13 ΔΕΜΑΤΙ 20 15
14 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 20 14
15 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 20 12
16 ΕΘΝΙΚΟΣ 20 12

Το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
14 Μαρτίου 2015 15:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
-:-
14 Μαρτίου 2015 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΝΟVA ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΗ – ΡΑΥΚΟΣ
-:-
15 Μαρτίου 2015 15:00
ΔΑΦΝΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
-:-
15 Μαρτίου 2015 15:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
-:-
15 Μαρτίου 2015 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
-:-
15 Μαρτίου 2015 15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
-:-
15 Μαρτίου 2015 15:00
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΛΙΝΤΟ
-:-
15 Μαρτίου 2015 15:00
ΚΕΡAΥΝΟΣ ΗΡ. – ΔΕΜΑΤΙ
-:-

 

Β1 ΕΠΣΗ

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΒΟΝΗ
2 – 0
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
0 – 3
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ
4 – 1
8 Μαρτίου 2015 11:00
ΑΟΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
0 – 0
8 Μαρτίου 2015 11:00
ΔΙΑΣ – ΜΟΧΟΣ
4 – 2
8 Μαρτίου 2015 13:00
ΠΟΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
0 – 1
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ – ΓΟΥΒΕΣ
3 – 1

 

 

 

Η βαθμολογία:

Θέση     Ομάδα Αγων. Βαθ.
1 ΑΟΚ 19 48
2 ΔΩΡΙΕΑΣ 19 40
3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ 19 39
4 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 19 38
5 ΤΡΙΤΩΝΙΑ 19 38
6 ΔΙΑΣ 19 36
7 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 19 35
8 ΠΟΡΟΣ 19 32
9 ΒΟΝΗ 19 20
10 ΜΟΧΟΣ 19 17
11 ΓΟΥΒΕΣ 19 13
12 ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ 19 11
13 ΚΟΥΝΑΒΟΙ 19 7
14 ΓΑΡΙΠΑ 19 5

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
14 Μαρτίου 2015 16:00
ΑΟΚ – ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ
-:-
14 Μαρτίου 2015 16:00
ΓΟΥΒΕΣ – ΔΙΑΣ
-:-
14 Μαρτίου 2015 16:00
ΜΟΧΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
-:-
14 Μαρτίου 2015 16:00
ΒΟΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
-:-
14 Μαρτίου 2015 16:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΟΡΟΣ
-:-
15 Μαρτίου 2015 16:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ
-:-
15 Μαρτίου 2015 16:00
ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
-:-

 

Β2 ΕΠΣΗ

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΣΗΜΙ
2 – 0
8 Μαρτίου 2015 10:30
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΑ
2 – 1
8 Μαρτίου 2015 11:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ
1 – 1
8 Μαρτίου 2015 11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΚΟΡΦΕΣ
0 – 1
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛ.
2 – 1
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΚΟΡΑΚΑΣ
1 – 2
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΠ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 – 1

 

 

 

 

Η βαθμολογία:

Θέση     Ομάδα Αγων. Βαθ.
1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 19 42
2 ΔΑΜΑΣΤΑ 19 42
3 ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ 19 41
4 ΚΟΡΑΚΑΣ 19 37
5 ΔΕΙΛΙΝΑ 19 36
6 ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 19 36
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΠ 19 30
8 ΧΑΡΑΥΓΗ 19 28
9 ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 19 27
10 ΑΣΗΜΙ 19 21
11 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ 19 8
12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛ. 19 8
13 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 8
14 ΚΟΡΦΕΣ 19 6

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
15 Μαρτίου 2015 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛ. – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ
-:-
15 Μαρτίου 2015 11:00
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
-:-
15 Μαρτίου 2015 11:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΟΡΦΕΣ
-:-
15 Μαρτίου 2015 13:00
ΔΕΙΛΙΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΠ
-:-
15 Μαρτίου 2015 16:00
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
-:-
15 Μαρτίου 2015 16:00
ΑΣΗΜΙ – ΔΑΜΑΣΤΑ
-:-
15 Μαρτίου 2015 16:00
ΚΟΡΑΚΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
-:-

 

Γ ΕΠΣΗ

Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΠΟΤΑΜΙΕΣ – ΠΟΗ
1 – 3
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
1 – 2
7 Μαρτίου 2015 15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΡΤΙΡΩΝ – ΝΕΟΙ ΑΣΤΕΡΑ ΜΥΡΤΙΑΣ
0 – 3
8 Μαρτίου 2015 11:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
2 – 1
8 Μαρτίου 2015 12:00
ΓΟΡΓΟΛΑΙΝΙ – ΙΝΙ
0 – 0
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΩΝΙΕΣ
-:-
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
4 – 2

Η βαθμολογία:

Θέση     Ομάδα Αγων. Βαθ.
1 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 17 45
2 ΠΗΓΑΣΟΣ 16 39
3 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 17 35
4 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 16 34
5 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 17 34
6 ΠΥΡΓΟΥ 16 33
7 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 17 30
8 ΓΟΡΓΟΛΑΙΝΙ 17 27
9 ΙΝΙ 17 20
10 ΠΟΗ 17 16
11 ΝΕΟΙ ΑΣΤΕΡΑ ΜΥΡΤΙΑΣ 17 14
12 ΓΩΝΙΕΣ 16 13
13 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ 16 12
14 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΡΤΙΡΩΝ 17 5
15 ΠΟΤΑΜΙΕΣ 17 3

Το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής:

Αγώνας Σκορ
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΝΕΟΙ ΑΣΤΕΡΑ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
-:-
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΠΥΡΓΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
-:-
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΓΩΝΙΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΡΤΙΡΩΝ
-:-
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΓΟΡΓΟΛΑΙΝΙ
-:-
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΟΤΑΜΙΕΣ
-:-
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
-:-
8 Μαρτίου 2015 15:00
ΙΝΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ
-:-

 

Επιμέλεια: Στέλιος Χανιωτάκης