Γεμάτο ντέρμπι είναι το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ




epsi

Γεμάτο ντέρμπι είναι το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ! Στον 1ο Όμιλο της Α1 Κατηγορίας ξεχωρίζει το ματς Δόξα Γαλιάς-Μινωική, το οποίο θα διευθύνει ο Παπαδόπουλος ενώ στον 2ο Όμιλο στην μονομαχία ΑΟΤ-ΠΟΑ θα «σφυρίξει» ο Φουκάκης. Ντέρμπι κορυφής Χερσόνησος-Μαραθώνας περιλαμβάνει η Α2 ΕΠΣΗ, ενώ διαιτητής σε αυτό το ματς ορίστηκε ο Γιάννης Μαυραντωνάκης. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές του σαββατοκύριακου:

 

Α1 ΕΠΣΗ – 1ος (6η αγων.)
Σάββατο 25 Οκτωβρίου (15:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΑΝΑΛΗΨΗ – ΑΣΙΤΕΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κουράκης Ι. Παπαδακάκης Γ. Γαρεφαλάκης Μ. Κ.
Σάββατο 25 Οκτωβρίου (16:15)
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κρασαγάκης Χ. Χανιωτάκης Χ. Αδαμάκης Α.Θ.
Κυριακή 26 Οκτωβρίου (15:00)
ΑΕΚ – ΡΟΥΒΑΣ ΑΕΚ Βισκαδούρος Μ.  Κουναλάκης Γ. Μαυραντωνάκης Α.
ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ ΠΟΜΠΙΑΣ Παπαδάκης Φ. Αδαμάκης Ζ. Θ. Στεφανίδης Σ.
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΓΑΛΙΑΣ Παπαδόπουλος Κ. Δασκαλάκης Ι. Τρουλινός Κ.
Α1 ΕΠΣΗ – 2ος (6η αγων.)
Σάββατο 25 Οκτωβρίου (16:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΕΓΟΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΓΟΗ Πολυχρονάκης Ι. Μαυραντωνάκης Ι. Περτσελάκης Γ.
Κυριακή 26 Οκτωβρίου (15:00)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Μανδαλενάκης Ε. Λιανδράκης Φ. Χαροκόπος Α.
ΑΟΤ – ΠΟΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Φουκάκης Γ. Νικολακάκης Β. Πολυχρονάκης Ι.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΟΦΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Μουρτζάκης Ι. Φερετζάκης Ν. Καρατζάς Γ.
ΖΑΡΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ 3-0α.α.
Α2 ΕΠΣΗ (6η αγων.)
Σάββατο 25 Οκτωβρίου (15:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΡΑΥΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ NOVA ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Στραντζαλίδης Α. Κουναλάκης Γ. Βασσάκης Ι. Ε.
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Πατεμτζής Γ. Σηφάκης Ζ. Μαστορίδης Δ.
Σάββατο 25 Οκτωβρίου (18:30)
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Χαραλαμπάκης Ε. Γαρεφαλάκης Ν.Κ. Χατζογιάννης Ε.
Κυριακή 26 Οκτωβρίου (15:00)
ΔΕΜΑΤΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Ξυπάκης Γ. Γαρεφαλάκης Ε. Χναράκης Δ.
ΛΙΝΤΟ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΛΙΝΤΟ Γιαλαμάς Ν. Χριστουλάκης Ε. Ελευθεράκης Σ.
ΓΟΡΤΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Χανιωτάκης Χ. Παξιμαδάς Σ. Λαλιώτης Γ.
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Ζαχαριουδάκης Γ. Περτσελάκης Γ. Κυριακίδης Ρ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Μαυραντωνάκης Ι. Σταυρακάκη Ν. Αδαμάκης Α.Θ.
Β1 ΕΠΣΗ (5η αγων.)
Σάββατο 25 Οκτωβρίου (15:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΠΟΡΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Σφακιανάκης Ε. Μ. Μερκουλίδης Ν. Καμπιτάκης Γ.
ΓΟΥΒΕΣ – ΜΟΧΟΣ ΓΟΥΒΩΝ Αδαμάκης Ζ.Θ. Πατεράκης Μ. Κασαπάκης Κ.
Κυριακή 26 Οκτωβρίου (12:00)
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – Ν. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Φερετζάκης Ν. Μουρτζάκης Ι.
ΔΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Χαραλαμπάκης Ε. Θέμελη Π. Κασαπάκης Α.
Κυριακή 26 Οκτωβρίου (15:00)
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Γαρεφαλάκης Μ.Κ. Καραγιάννης Α. Κούρπας Ν.
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥ Σαρρής Γ. Φορτετσανάκης Μ. Σαβουιδάκης Σ.
Κυριακή 26 Οκτωβρίου (18:00)
ΑΟΚ – ΒΟΝΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Γρύλλου Σ. Πλαίτης Γ. Βλάχος Χ.
Β2 ΕΠΣΗ (5η αγων.)
Σάββατο 25 Οκτωβρίου (15:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΟΡΦΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Στεφανίδης Σ. Τοπαλιδης Π. Κουγιουμιτζάκης Ζ.Κ.
ΑΣΗΜΙ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Βασάκης Γ. Ε. Παπαδοσπυριδάκης Ε. Λαδομένος Μ. (ΜΑΘ)
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σπινάκης Ν. Δρακουλάκης Κ. Ελευθεράκης Σ.
Κυριακή 26 Οκτωβρίου (11:00)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π. – ΕΡΜΗΣ ΕΓΟΗ Σαρρής Γ. Σφακιανάκης Δ. Παπαδάκης Γ.
Κυριακή 26 Οκτωβρίου (15:00)
ΕΛΛ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΓΟΗ Γαρεφαλάκης Ν.Κ. Μπούρκερ Ν. (ΜΑΘ) Βιτσαξάκης Α. (ΜΑΘ)
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Τζανακάκης Ε. Κουράκης Ι. Σαβουιδάκης Κ.
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΣΠΙΣ Μαστορίδης Δ., Κουγιουμιτζάκης Κ.Σ. Μοχιανάκης Α.
Γ΄ ΕΠΣΗ (4η αγων.)
Σάββατο 25 Οκτωβρίου (15:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΓΟΡΓΟΛΑΙΝΙ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΣΙΤΩΝ Σφακιανάκης Δ. Χαροκόπος Α. Παπαδάκης Γ. (ΜΑΘ)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΡΤΙΡΩΝ – ΓΩΝΙΕΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Λαλιώτης Γ. Σαρρής Γ. Τσικνάκης Γ.
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σαβουιδάκης Κ. Γιαλαμάς Ν. Κυριακίδης Ρ. (ΜΑΘ)
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Ζερβάκης Ε. Γ. Βιτσαξάκης Α. (ΜΑΘ) Μοχιανάκης Α. (ΜΑΘ)
Κυριακή 26 Οκτωβρίου (12:00)
ΠΟΤΑΜΙΕΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Παπαδοσπυριδάκης Ε. Βλάχος Χ. Δρακουλάκης Κ.
Κυριακή 26 Οκτωβρίου (15:00)
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΙΝΙ ΒΙΑΝΝΟΥ Μερκουλίδης Ν. Παπαδακάκης Γ. Καμπιτακης Γ. (ΜΑΘ)
Ν.ΑΛΜ/ΑΘΛΟΠ. – Ν.ΜΟΙΡΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Πατεράκης Μ. Βασσάκης Ι. Ε. Λαδομένος (ΜΑΘ)
ΡΕΠΟ: ΠΟΗ