Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στο τοπικό της ΕΠΣΗ




aoyt4

Το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ και οι διαιτητές με τους βοηθούς διαιτητή που θα διευθύνουν τα παιχνίδια, έχουν ανά κατηγορία ως εξής::

 

Α1 ΕΠΣΗ – 1ος

Σάββατο 31 Ιανουαρίου (15:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΕΚ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ Ε ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α
ΡΟΥΒΑΣ – ΠΑΝΟΜ ΑΣΠΙΣ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ Μ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Κ Μ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Ι
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΣΙΤΕΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΣΙΤΩΝ ΦΟΥΚΑΚΗΣ Γ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ Ε ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Ε
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΑΝΑΛΗΨΗ ΓΑΛΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ Γ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ Ν ΞΥΠΑΚΗΣ Γ
ΜΟΙΡΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ ΜΟΙΡΩΝ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ι ΣΠΙΝΑΚΗΣ Ν ΚΑΡΑΤΖΑΣ Γ
Α1 ΕΠΣΗ – 2ος
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου (15:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΡΩΜΑΝΟΣ – Ο.Φ.Α. ΕΛΙΑΣ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ Χ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ Ι ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ Γ ΚΟΥΡΑΚΗΣ Ι ΒΑΣΑΚΗΣ Ε Γ
ΑΟΤ – ΖΑΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΛΙΑΝΔΡΑΚΗΣ Φ ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ Δ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ Μ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Π.Ο.Α. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ Ε ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Β ΣΑΡΡΗΣ Γ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΕΓΟΗ 0-3α.α.
Α2 ΕΠΣΗ
Σάββατο 31 Ιανουαρίου (15:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ Μ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Β ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΠΟΑ ΞΥΠΑΚΗΣ Γ ΘΕΜΕΛΗ Δ ΨΑΡΑΔΑΚΗΣ Ι
ΛΙΝΤΟ – ΡΑΥΚΟΣ ΛΙΝΤΟ ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ Χ ΤΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ Χ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Μ
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Σ ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ Κ ΨΑΡΑΔΑΚΗΣ Ι
ΟΜΟΝΟΙΑ NOVA – ΔΑΦΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΔΑΜΑΚΗΣ Θ Α ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ Θ ΣΥΝΑΔΙΝΑΚΗΣ Κ
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΕΓΟΗ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Δ ΜΕΡΚΟΥΛΙΔΗΣ Ν ΒΑΣΣΑΚΗΣ Ε Ι
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΒΟΡΡΩΝ ΑΔΑΜΑΚΗΣ Θ Ζ ΣΗΦΑΚΗΣ Ζ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Ρ
ΔΕΜΑΤΙ – ΓΟΡΤΥΣ ΓΑΡΙΠΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Φ ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ Κ ΧΝΑΡΑΚΗΣ Δ
Β1 ΕΠΣΗ
Σάββατο 31 Ιανουαρίου (15:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΜΟΧΟΥ ΣΠΙΝΑΚΗΣ Ν ΜΠΕΚΙΡΑΚΗΣ Ι ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Χ
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου (10:30)
ΑΟΚ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ Ν ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ Χ ΔΡΑΚΑΚΗΣ Α
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου (11:00)
ΓΟΥΒΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΓΟΥΒΩΝ ΒΑΣΑΚΗΣ Ε Γ ΒΑΣΣΑΚΗΣ Ε Ι ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ Α
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου (15:00)
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΟΡΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ Α ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ Χ ΦΟΡΤΕΤΣΑΝΑΚΗΣ Μ
ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Β ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ Σ ΤΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ Χ
ΒΟΝΗ – ΓΑΡΙΠΑ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΧΑΙΡΕΤΗΣ Γ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ Κ
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Ε ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Γ
Β2 ΕΠΣΗ
Σάββατο 31 Ιανουαρίου (15:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛ. ΕΓΟΗ ΓΡΥΛΛΟΥ Σ ΑΔΑΜΑΚΗΣ Θ Ζ ΠΛΑΙΤΗΣ Ν
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΚΟΥΡΑΚΗΣ Ι ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Δ ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ Δ
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου (11:00)
ΔΕΙΛΙΝΑ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΓΟΗ ΜΕΡΚΟΥΛΙΔΗΣ Ν ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ Ι ΛΑΔΟΜΕΝΟΣ Μ
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου (15:00)
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Κ Μ ΛΑΛΙΩΤΗΣ Γ ΒΙΤΣΑΞΑΚΗΣ Α
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΣΠΙΣ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Κ Ν ΘΕΜΕΛΗ Δ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Κ
ΑΣΗΜΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. ΑΣΗΜΙΟΥ ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ Χ ΒΛΑΧΟΣ Χ ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ Α
ΚΟΡΑΚΑΣ – ΚΟΡΦΕΣ ΠΟΜΠΙΑΣ ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗΣ Γ ΚΟΥΡΠΑΣ Ν ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ Σ
Γ΄ ΕΠΣΗ
Σάββατο 31 Ιανουαρίου (15:00)
Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α΄ Βοηθός Β΄ Βοηθός
ΓΩΝΙΕΣ – ΠΥΡΓΟΥ ΤΥΛΙΣΣΟΥ ΒΛΑΧΟΣ Χ ΑΔΑΜΑΚΗΣ Θ Α ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Ρ
ΠΟΗ – ΝΕΟΙ ΑΣΤΕΡΑ Μ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΣΥΝΑΔΙΝΑΚΗΣ Κ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ Σ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Κ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ Κ ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ Θ ΛΑΔΟΜΕΝΟΣ Μ
ΓΟΡΓΟΛΑΙΝΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΡΤ. ΑΣΙΤΩΝ ΛΑΛΙΩΤΗΣ Γ ΣΑΡΡΗΣ Γ ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ Α
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου (11:00)
ΔΟΞΑ ΗΡ. – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΛΙΝΤΟ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Ε ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ Α
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου (12:00)
ΙΝΙ – ΝΕΟΙ ΑΛΜ/ΑΘΛΟΠ ΓΑΡΙΠΑΣ ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ Κ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Φ ΧΝΑΡΑΚΗΣ Δ
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου (15:00)
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΒΙΑΝΝΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Μ ΠΛΑΙΤΗΣ Ν ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Π
ΡΕΠΟ: ΠΟΤΑΜΙΕΣ

Στέλιος Χανιωτάκης