Τα ονόματα ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» του Ηλία Λουλούδη




loyloydis

ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ Ηλίας του Νικολάου
Υποψήφιος Δήμαρχος

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Εμμανουήλ Γεώργιος εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Ιωάννης Κωνσταντίνος εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗΣ Εμμανουήλ Θεοφάνης εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗΣ Εμμανουήλ Ιωάννης εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΓΕΡΜΑΝΑΚΗ Ελευθερία Αντώνιος εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Σπυρίδων Δημήτριος εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ Ιωάννης εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΚΑΤΣΙΠΟΥΛΑΚΗΣ Σταύρος Ιωάννης εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ Νικόλαος Μάρκος εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ Ιωάννης Μιχαήλ εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ Νεκταρία Ηλίας εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Κωνσταντίνος Χρήστος εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΜΠΑΝΤΙΝΑΚΗΣ Ιακώβ Εμμανουήλ εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΝΙΚΑΚΗΣ Ματθαίος Αντώνιος εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Αλέξανδρος Ευάγγελος εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΣ Ιωάννης Νικόλαος εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΡΥΑΚΙΩΤΑΚΗΣ Ιωάννης Εμμανουήλ εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ Ηλίας-Νεκτάριος Εμμανουήλ εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ Κωνσταντίνος Ιωάννης εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ Στέλλα Γεώργιος εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ
ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ Γεώργιος Ιωάννης εκλογική περιφέρεια ΛΑΜΠΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
LAWLESS Ain Elizabeth Desmond εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ Ανδρέας Νικόλαος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΒΙΤΑΛΑΚΗΣ Άγγελος Χαράλαμπος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΒΟΤΖΗΣ Ευάγγελος Γεώργιος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΓΚΑΛΟΝΑΚΗΣ Ευάγγελος Γεώργιος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΔΡΙΔΑΚΗΣ Μιχαήλ Ιωσήφ εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΚΑΛΑΤΖΙΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ Εμμανουήλ εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ Χαράλαμπος Γεώργιος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΚΑΤΣΑΡΑΓΑΚΗΣ Ιωσήφ Ευάγγελος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ Εμμανουήλ Ιωάννης εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ Ανδρέας Κωνσταντίνος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ Ευσταθία Λάμπρος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΜΑΜΑΛΑΚΗ Ελένη Παύλος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΜΗΤΣΗ Βασιλική Γεώργιος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ειρήνη Εμμανουήλ εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Αντώνιος Ηλίας εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ Γρηγόριος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗΣ Δημοσθένης Σταύρος εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ
ΣΤΑΓΑΚΗ Στυλιανή Ανδρέας εκλογική περιφέρεια ΦΟΙΝΙΚΑ

 

Τοπική Κοινότητα Αγίας Γαλήνης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΙΑΣΑΦΑΚΗΣ Παναγιώτης Παναγιώτης
2 ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗΣ Πέτρος Ιωάννης
3 ΜΠΑΝΤΙΝΑΚΗ Αικατερίνη Γεώργιος
4 ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ Χάιντε-Μαρί Λεοπολντ Καρλ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Βασιλείου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ελένη Δημήτριος
2

Τοπική Κοινότητα Αγίου Ιωάννου Αγίου Βασιλείου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΔΕΛΙΑΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος Βασίλειος
2

Τοπική Κοινότητα Αγκουσελιανών
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Στυλιανός Γεώργιος
2
Τοπική Κοινότητα Ακουμίων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Εμμανουήλ Στυλιανός
2 ΚΑΝΤΑΙΦΑΚΗΣ Γεώργιος Στυλιανός
3 ΣΤΑΜΑΤΕΡΑΚΗ Μαρίνα Γεώργιος
4 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Ιωάννης Θεόδωρος

Τοπική Κοινότητα Αρδάκτου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ Μαρία Γεώργιος
2 ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ Γεώργιος Παύλος

Τοπική Κοινότητα Ασωμάτου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ Γεώργιος Μιχαήλ
2 ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ Θεόδωρος Αλέξανδρος
Τοπική Κοινότητα Δριμίσκου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Στυλιανός Δημήτριος
2

Τοπική Κοινότητα Καρινών
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1
2

Τοπική Κοινότητα Κεντροχωρίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ
Αιμιλία Εμμανουήλ

2 ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ Στυλιανός Μύρων
Τοπική Κοινότητα Κεραμέ
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ Γεώργιος Ιωάννης
2 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ Νεκταρία Δημήτριος

Τοπική Κοινότητα Κισσού
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΤΣΙΓΔΙΝΟΥ Δέσποινα Βασίλειος
2

Τοπική Κοινότητα Κοξαρές
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΕΦΕΝΤΑΚΗΣ Γεώργιος Αντώνιος
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ Ισμήνη Ανδρέας
3 ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος Γεώργιος
4

Τοπική Κοινότητα Κρύας Βρύσης
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ Ιωάννης Αντώνιος
2 ΠΙΤΣΙΔΙΑΝΑΚΗ Ευανθία Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα Λαμπινής
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1
2

Τοπική Κοινότητα Λευκογείων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΑΡΤΖΟΛΑΚΗΣ Ευστράτιος Παύλος
2 ΚΟΥΦΑΚΗΣ Βασίλειος Γεώργιος
3 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ Μαρία Γεώργιος
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Γεώργιος Ιακώβ
Τοπική Κοινότητα Μαριού
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1
2
3
4
Τοπική Κοινότητα Μελάμπων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΒΕΡΓΑΔΗΣ Βασίλειος Γεώργιος
2 ΔΟΥΚΑΚΗΣ Γεώργιος Ευάγγελος
3 ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Ευάγγελος Εμμανουήλ
4 ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ Αναστασία Αθανάσιος

Τοπική Κοινότητα Μουρνές
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ Γεώργιος Χαράλαμπος
2 ΦΡΑΙΔΑΚΗΣ Ιωάννης Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Μυξόρρουμα
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ Ελένη Απόστολος
2 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Μάρκος Γεώργιος
3 ΚΑΤΑΚΗΣ Ιωάννης Γεώργιος
4 ΣΕΙΡΑΓΑΚΗΣ Αντώνιος Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Μύρθιου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΔΡΥΜΑΚΗΣ Κωνσταντίνος Εμμανουήλ
2 ΚΑΛΑΤΖΙΔΑΚΗΣ Μάρκος Ευστράτιος
3 ΚΑΛΟΕΙΔΑ Χρυσούλα Χρήστος
4 ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ Μαρία Βασίλειος

Τοπική Κοινότητα Ορνές
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗΣ Ιωάννης Κωνσταντίνος
2

Τοπική Κοινότητα Ροδακίνου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Σταύρος Ευάγγελος
2 ΖΟΥΜΠΕΡΑΚΗΣ Σπυρίδων Ιωάννης
3 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗ Δέσποινα Μανούσος
4 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Ανδρέας Νικόλαος-Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα Σακτουρίων
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Γεωργία Μιχαήλ
2 ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ Ελευθέριος Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Σελλίων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ Νικόλαος Γεώργιος
2 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ Αθηνά Εμμανουήλ
3 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Εμμανουήλ Αντώνιος
4
Τοπική Κοινότητα Σπηλίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Ευάγγελος Στέφανος
2 ΚΟΝΣΟΛΑΚΗ Μαρία Αντώνιος
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Ηρακλής Ιωάννης
4 ΣΑΒΒΑΚΗ Χρυσή Εμμανουήλ